Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Odkurzacz basenowy Dolphin – gdzie nabyć akcesoria do czyszczenia basenu?

Paweł Dudek 2022-02-13 0 komentarzy
Odkurzacz basenowy Dolphin – gdzie nabyć akcesoria do czyszczenia basenu?

Na stronie internetowej bio-baseny.pl konsumenci znajdą szczegóły oferty projektowania i budowy najwyższej klasy, nowoczesnych basenów oraz dedykowanych zadaszeń wykonanych z profili aluminiowych. Dzięki doświadczeniu zgromadzonemu w ciągu kilku lat działalności w branży firma bezbłędnie trafia w potrzeby klientów i może im zaproponować kompleksową obsługę. Podmiot realizuje zamówienia dla klientów indywidualnych na przydomowe baseny i jacuzzi ogrodowe oraz duże konstrukcje dla hoteli, SPA czy obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Dodatkowo asortyment zawiera różnego rodzaju akcesoria. Wśród chętnie wybieranych przez klientów produktów znajduje się odkurzacz basenowy Dolphin. Urządzenie jest wyjątkowo funkcjonalne, można za jego pomocą wyczyścić dno, ścianki i linie wody. Ponadto właściciel ma możliwość sterować sprzętem za pomocą aplikacji w smartfonie, co jest wygodnym rozwiązaniem. Przedsiębiorstwo sprzedaje również szczotki ręczne, siatki wyłapujące liście, siatki z uchwytami teleskopowymi, węże basenowe, filtry do pompy basenowej oraz środki chemiczne (preparaty glonobójcze, dezynfekujące, chlor w granulacie). Z pewnością każdy klient znajdzie wszystko, czego potrzebuje. Pracownicy firmy w każdej chwili mogą udzielić dodatkowych informacji na temat poszczególnych artykułów, pomoc w doborze. Wszelkie pytania można przesłać za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Wybór tego przedsiębiorstwa to gwarancja terminowej realizacji zamówienia, indywidualnego podejścia oraz atrakcyjnych cen.

Skomentuj wpis