Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Oczyszczalnia biologiczna

Lena Jasińska 2019-06-01 0 komentarzy
Oczyszczalnia biologiczna

Nie mając możliwości włączenia domu do sieci kanalizacyjnej, konieczne jest zainwestowanie w system unieczynnienia zanieczyszczeń. Alternatywą dla tradycyjnego szamba, które bywa kosztowne i uciążliwe, są ekologiczne rozwiązania. Oczyszczalnie biologiczne działają tak samo, jak duże oczyszczalnie miejskie tylko na mniejszą skalę. Neutralizują ścieki, po czym odprowadzają je do odbiornika. Spełniają one obowiązujące wymogi i są w stanie zaspokoić potrzeby całej rodziny.

 

Budowa i zalety ekologicznych instalacji

 

Przydomowe oczyszczalnie ścieków są łatwe w użytkowaniu, tanie w eksploatacji i nadają się na każdy rodzaj gruntu. Głównym ich elementem jest cylindryczny zbiornik o wytrzymałej konstrukcji samonośnej, który podzielony jest na trzy komory (tj. osadnik wstępy, komorę napowietrzania, osadnik wtórny). Zbiornik bez problemu można zamontować nawet w płytkich wykopach. Na uwagę zasługuje również skuteczność takiej instalacji, wyróżnia się ona wysokim stopniem unieszkodliwiania ścieków.

Aby móc osobiści sprawdzić jak działa przydomowy system utylizacji nieczystości, warto skorzystać z oferty specjalistów dysponujących doświadczeniem w zakresie w montażu tego rodzaju urządzeń. Fachowców warto szukać w SEDYMENT. Jest to producent ekologicznych systemów przeznaczonych do odprowadzania ścieków, który gwarantuje wysoką jakość usług i przystępne ceny. Pracujący w tej firmie eksperci sprzedają i dostarczają proponowane urządzenia na miejsce docelowe oraz gwarantują ich profesjonalny montaż. Wiedzą jak wybudować instalację nawet w niełatwych warunkach gruntowo – wodnych.

Skomentuj wpis