Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Nowoczesny, bezinwazyjny laser na przebarwienia - efekty zaraz po użyciu

Iga Adamska 2022-07-26 0 komentarzy
Nowoczesny, bezinwazyjny laser na przebarwienia - efekty zaraz po użyciu

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że większość defektów cielesnych można usunąć w sposób nieinwazyjny, bez korzystania z operacji chirurgicznych. A to właśnie strach przed skalpelem bywa najczęstszym hamulcem przed podjęciem starań o poprawę wyglądu własnego ciała. Warto mieć zatem świadomość, jakie obecnie techniki stosują specjaliści. Jednym z bezpiecznych, a jednocześnie bardzo skutecznych zabiegów jest hydradermabrazja, stająca się w ostatnich latach bardzo popularną techniką poprawiania urody, która nie wymaga wykonywania cięć. 

Metoda ta składa się z dwóch etapów. Pierwszy polega na pozbywanie się martwych komórek z naskórka. Następnie w głębokie warstwy skóry wprowadzane są specjalne substancje odżywcze, o silnym oddziaływaniu regenerującym. Dzięki temu skóra staje się elastyczna, jędrna i wygląda młodziej. 

Dużym problemem mogą być plamki na naskórku. Szczególnie dokuczliwe są, kiedy pojawiają się widocznych miejscach jak twarz czy przedramiona. Z nimi można też skutecznie walczyć dzięki nowoczesnym urządzeniom stosowanym w kosmetyce. Cenione na rynku przedsiębiorstwo BTL Polska Sp. z o.o. proponuje sesje, w trakcie których wykorzystuje się laser na przebarwienia.Efekty użycia takiej maszyny są naprawdę zadowalające. Co istotne, zabiegi są całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Technika ta jest również efektywna w przypadku zwalczania blizn i innych niedoskonałości.

Korzystanie z takich terapii nie wiąże się z koniecznością przechodzenia okresu rekonwalescencji. Od razu po wyłączeniu sprzętu można wrócić do normalnego funkcjonowania. Nie należy obawiać się powstawania ran czy cierpienia z powodu bólu, a pożądane zmiany skórne widać już po pierwszej odbytej sesji. 

 

 

Skomentuj wpis