Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Jaka firma sprzedaje wysokiej jakości, atrakcyjne cenowo drzwi z PCV?

Helena Majewska 2022-11-24 0 komentarzy
Jaka firma sprzedaje wysokiej jakości, atrakcyjne cenowo drzwi z PCV?

Właściciele nowo budowanych domów czy remontowanych mieszkań poszukujący wysokiej jakości stolarki otworowej pragną mieć pewność, że zakupione produkty zagwarantują im i rodzinie bezpieczeństwo. Nie mniej ważna, szczególnie w dobie, gdy ceny energii nieustannie rosną, jest również ich szczelność. Żaden z pewnością nie chce też przepłacać, dlatego mimo bogatej oferty rynkowej trudno im jest podjąć decyzję o zakupie.

Chociaż w dalszym ciągu wiele osób wybiera drzwi drewniane, wiele salonów poleca również niezwykle odporne na wiele czynników modele wykonane z innych materiałów. W ofercie dostępnej w sklepie ze strony oknoplast.com.pl można znaleźć atrakcyjne cenowo, doskonałej jakości drzwi PCV o niepowtarzalnym wzornictwie. Dostępność różnych wersji pozwala dopasować odpowiedni wzór do każdego stylu czy kolorystyki okien i innych elementów elewacji.

Producent oferowanych drzwi zadbał, aby każdy wyrób został wykończony z wyjątkową dokładnością, gwarantującą nie tylko estetyczny wygląd, ale także szczelność. Do najważniejszych cech takich produktów należy zaliczyć:

  • niski próg aluminiowy z przekładką termiczną,
  • zasuwnice ryglujące skrzydło w trzech miejscach,
  • dostępność modeli klasycznych i nowoczesnych,
  • bogata paleta kolorów,
  • ornamenty i przeszklenia,
  • możliwość wyboru okuć i klamek.

Wspomniane zasuwnice eliminują konieczność montowania drugiego zamka, gdyż rozwiązanie to jest akceptowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

Poza drzwiami wejściowymi producent poleca drzwi wewnętrzne. Na stronie salonu dostępny jest ich katalog.

Skomentuj wpis