Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Jak usunąć cienie pod oczami?

Helena Majewska 2020-04-25 0 komentarzy
Jak usunąć cienie pod oczami?

Jednym z najbardziej narażonych  na uboczne skutki starzenia się cery miejsc na twarzy są okolice oczu. To właśnie tu najszybciej pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne, uwidaczniają się małoestetyczne cienie pod oczami czy też można dostrzec opadające powieki. Wielu problemom można skutecznie zaradzić. Wystarczy wybrać zabieg kosmetyczny wykonywany przy wykorzystaniu kwasu hialuronowego. 

Jak usunąć cienie pod oczami?

Podkrążone oczy można mieć w każdym wieku. Często jest to stan przelotny, związany na przykład z długotrwałym zmęczeniem, brakiem wystarczającej ilości snu, czy też przedłużającym się stresem. Istotny wpływ może mieć także dieta. Wraz z wiekiem prawdopodobieństwo wystąpienia tego defektu jednak znacznie wzrasta. Z roku na rok skóra staje się mniej elastyczna i traci szereg właściwości, w tym zdolność produkcji wystarczającej ilości kwasu hialuronowego odpowiedzialnego za regenerację naskórka. Gdańska Klinika Urody oferuje szereg zabiegów kosmetycznych, dzięki którym w prosty sposób możliwe jest usuwanie cieni pod oczami w Gdańsku.

Na jaki zabieg warto się zdecydować?

Paleta dostępnych możliwości jest na tyle szeroka, iż każda osoba zainteresowana redukcją cieni pod oczami z całą pewnością będzie mogła wybrać kurację odpowiadającą jej potrzebom. Wiek, kondycja skóry, choroby towarzyszące - to czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze rozwiązania. Najlepsza droga, to konsultacje z doświadczonym kosmetologiem, który będzie w stanie wskazać najbardziej skuteczny zabieg kosmetyczny, który ma szansę się sprawdzić w konkretnym przypadku.

Skomentuj wpis