Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Fitness dla każdego

Ernest Ostrowski 2019-08-01 0 komentarzy
Fitness dla każdego

Ruch w każdej postaci jest uznawany za podstawę dobrego stanu zdrowia. Im jest go więcej, tym lepiej. Gdy chce się osiągnąć wyjątkowe efekty w zakresie własnej kondycji, sylwetki i zdrowia, samodzielne treningi mogą okazać się niewystarczające. Dlatego też wiele osób poszukuje miejsc, gdzie może przeprowadzić profesjonalną sesję treningową, najlepiej pod okiem wykwalifikowanego trenera.

Istnieje wiele miejsc w kraju, gdzie można przeprowadzić efektywny trening sportowy. Jednym z takich miejsc jest Platinum Fitness Club mieszczący się na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, które połączyło sportową pasją już ponad tysiąc użytkowników. Klub jest otwarty przez cały tydzień, co pozwala z łatwością zorganizować cykl ćwiczeń dla poszczególnych osób. 

Do dyspozycji klientów przeznaczono ponad 500 metrów kwadratowych powierzchni, co daje ogromną przestrzeń do indywidualnych ćwiczeń. Ogromnym plusem prezentowanej siłowni jest duża liczba specjalistycznych urządzeń. Są to miejsca przeznaczone do treningu siłowego, rowery, orbitreki i steppery. Udostępniony sprzęt to sprawdzone maszyny najlepszych producentów. Każdy użytkownik ma do dyspozycji opiekuna, który nie tylko będzie kontrolował technikę ćwiczącego, ale także wyznaczy indywidualny plan treningu. Plan jest ustalany według oczekiwań ćwiczącego. 

Oferta klubu jest bardzo zróżnicowana, dlatego korzystają z niej zarówno panowie, jak i panie. W tym drugim przypadku, wybierając fitness dla kobiet w Poznaniu, klientki sięgają po ofertę wspomnianej siłowni. Zajęcia za każdym razem różnią się od siebie, dzięki czemu ćwiczący nie odczuwają monotonii. Poza tym trener doskonale motywuje, dlatego też większość klientów nie może doczekać się kolejnego treningu. Niezdecydowani ćwiczący mogą skorzystać z jednorazowego, darmowego treningu, który z pewnością zachęci ich do dalszego uczestnictwa w zajęciach. 

Skomentuj wpis