Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Czym jest platforma upłynnień?

Zofia Pietrzak 2022-10-19 0 komentarzy
Czym jest platforma upłynnień?

Sprzedaż odpadów przemysłowych z zyskiem jest możliwa i wcale nie musi być czasochłonna. Pod warunkiem, że skorzysta się z fachowej pomocy i ma się odpowiednią wiedzę. Gdzie ogłaszać przetargi, aby trafiały do jak najszerszego grona potencjalnych klientów? Z pewnością ułatwi to platforma upłynnień. Umożliwia ona dotarcie do kontrahentów z całej Polski – zainteresowanych zużytymi materiałami i surowcami wtórnymi.

Z roku na rok tego typu serwisy cieszą się coraz większym powodzeniem, zarówno wśród kupujących, jak i sprzedających. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości. Przede wszystkim to duża wygoda i oszczędność czasu. Korzystanie z cyfrowej platformy upłynnień jest bardzo proste i pozwala na:

zarządzaniem sprzedażą odpadów,

  • ogłaszanie przetargów,
  • przeglądanie bazy potencjalnych odbiorców,
  • organizację akcji online,
  • publikacje ważnych ogłoszeń,

wyszukiwanie i dodawanie odpadów oraz produktów według kategorii, np. złom, używane maszyny, odpady olejowe.

Jedną z najbardziej znanych platform tego typu jest Salewaste.pl. Portal należy do grupy Logintrade specjalizującej się w szeroko pojętej sprzedaży online i aukcjach internetowych. Dotyczą one upłynnień, jakie są realizowane w przedsiębiorstwach produkcyjnych, ale nie tylko. Firmie zaufali między innymi podmioty: Grupa Azoty, Ciech, Enea czy Lotos.

Skomentuj wpis