Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Czy schodołazy dla seniora to dobry wybór?

Zofia Pietrzak 2023-07-18 0 komentarzy
Czy schodołazy dla seniora to dobry wybór?

Ograniczenie możliwości swobodnego poruszania się może oznaczać dla seniora alienację i poczucie samotności, a nawet depresję. Dlatego warto poszukać rozwiązań, które pomogą osobie starszej w codziennym życiu. Rozwiązaniem mogą być schodołazy, czyli specjalne konstrukcje, które pozwalają na pokonywanie rozmaitych nierówności terenu, także wchodzenie i schodzenie po schodach bez potrzeby korzystania z dodatkowej pomocy. Taki sprzęt (nowy i używany) można znaleźć na stronie tanie-schodolazy.pl.

Dostawca zapewnia, że dostępny pod podanym linkiem asortyment posiada niezbędne pozwolenia i certyfikacje potwierdzające wysoką jakość i trwałość schodołazów. Dodatkowo proponuje też rozmaite formy dofinansowań do zakupu oraz pomoc w przygotowaniu potrzebnych formalności. Domeną kadry przyjmującej zlecenia jest także doradztwo. Chętnie słuchają, jakie oczekiwania i wymagania ma klient, starając się dobrać model najbliższy przedstawionym wytycznym.

Firma przyjmuje też zamówienia na sprzęt pod konkretny wymiar. W takim przypadku pracownicy informują, że czas realizacji i dostawy zakupu ulega wydłużeniu. Towar jest dowożony do odbiorcy przez krajowe firmy kurierskie. Nie ma możliwości dostarczenia schodołazu za granicę. 

Każdy model wyposażony jest w intuicyjny panel sterujący. Nauka operowania poszczególnymi funkcjami nie stanowi problemu nawet dla seniora nieobeznanego z nowinkami technologicznymi. Nie ma też potrzeby korzystania z siły mięśni podczas użytkowania transportera schodowego. Zamontowane oparcia, podłokietniki oraz siedzisko zapewniają oczekiwany komfort i bezpieczeństwo nawet podczas poruszania się na dużych spadkach. Schodołaz może być też używany jako zwykły wózek inwalidzki.

Skomentuj wpis