Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Cena paliwa w Trójmieście

Iga Adamska 2021-10-15 0 komentarzy
Cena paliwa w Trójmieście

Hurtowe ceny interesują zwłaszcza przedsiębiorców działających w logistyce transportu, gdzie zapotrzebowanie na odpowiedni wlew do baku, pozwalający na pokonanie znacznej odległości bez konieczności uzupełniania paliwa jest kluczowe dla działalności i rozwoju ich firmy. Dlatego też zdarza się, że właściciele przedsiębiorstw transportowych nawiązują współpracę z dostawcami mającymi swoje punkty w sporej odległości od bazy, gdzie stacjonują same pojazdy. 

Przykładem mogą być klienci biznesowi z Gdańska, Gdyni oraz Sopotu. Cena paliwa w Trójmieście jest zróżnicowana, jednak istnieją stacje, które mogą zaproponować benzynę lub olej napędowy po hurtowych kosztach, dodatkowo naliczając jeszcze rabaty dla stałych odbiorców. Jednym z dystrybutorów, który w powyższy sposób docenia kupujących u niego od dłuższego czasu przedsiębiorców oraz osoby prywatne, jest Baltic- Trade Paliwa Sp. z o.o. To firma, która obecnie zarządza kilkoma punktami sprzedaży paliwa, zlokalizowanymi na terenie wspomnianych wcześniej miast. 

Cena za litr benzyny czy oleju napędowego nie jest stała, o czym odbiorcy tankujący na stacjach prowadzonych przez powyższego dostawcę doskonale wiedzą. Niemniej jednak gwarantuje on, że ewentualne zwyżki są najmniejsze z możliwych, a ich wysokość nie jest podyktowana polityką firmy, nastawioną tylko i wyłącznie na zysk, ale innymi czynnikami, między innymi kursem obcej waluty (głównie dolara) oraz cenami paliwa na światowych giełdach. Dystrybutor podkreśla to dokładnie na swojej stronie internetowej.

Skomentuj wpis