Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Systemy informatyczne w przychodni - Dlaczego warto?

Norbert Chmielewski 2019-04-28 0 komentarzy
Systemy informatyczne w przychodni - Dlaczego warto?

Stan taki można osiągnąć, łącząc wszystkie komputery w jedną doskonałą sieć, która usprawni obsługę pacjenta pod warunkiem idealnego działania Internetu. W wielu placówkach nie tylko niepublicznych, ale także takich, które są finansowane przez NFZ, takie systemy informatyczne dla przychodni już działają i zarówno pacjenci, jak i lekarze są z nich bardzo zadowoleni. 

Decydując się na usprawnienie usług, warto wybrać doświadczoną firmę, która już wcześniej współpracowała z wieloma jednostkami medycznymi, taką, która między innymi:

  • wybierze, dostarczy i skonfiguruje cały sprzęt informatyczny dla gabinetu czy przychodni,
  • przeprowadzi konkurs na najlepsze pod względem sprzętu i ceny oferty i wybierze najlepsze,
  • zagwarantuje szybki i stabilny internet,
  • zabezpieczy zgodnie z prawem całą dokumentację medyczną,
  • w przypadku, gdy przychodnia ma już sieć, ale nie jest z niej zadowolona, firma wykona audyt i przedstawi możliwe rozwiązania,
  • wykona pracę poza godzinami, w których przyjmuje się pacjentów,
  • będzie gotowa do pomocy w razie awarii 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Takie warunki oferuje przedsiębiorstwo ze strony informatykamedyczna.pl, które od lat współpracuje z wieloma gabinetami, także prywatnymi, przychodniami finansowanymi przez NFZ, placówkami niepublicznymi, jak i klinikami, które bardzo chwalą sobie tę współpracę. Łatwo także zauważyć, że warunki oferowane przez tych specjalistów są wyjątkowo korzystne, dlatego wiele placówek już się zdecydowało na współpracę z nimi. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w dystrybucji sprzętu medycznego można liczyć na rzetelną i fachową poradę.

Każdy, kto się obawia niewłaściwego wyboru czy konfiguracji sprzętu, może spokojnie liczyć na tę firmę, wiedząc, że nic nie umknie jej uwadze, a pracownicy zrobią wszystko, aby klient był zadowolony.

Skomentuj wpis