Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Porady prawne - Norwegia

Iga Adamska 2019-06-09 0 komentarzy
Porady prawne - Norwegia

Zespół PNC GROUP to doświadczeni doradcy i prawnicy, którzy specjalizują się w prawie norweskim i polskim, a także świetnie orientują się, jak od podszewki wyglądają realia pracy i pobytu w Norwegii. Celem grupy jest świadczenie profesjonalnej pomocy wszystkim osobom przebywającym w tym kraju, jeśli tylko mają jakiekolwiek problemy z załatwieniem różnego typu spraw urzędowych czy rozwiązaniem zawiłości prawnych.

 

Każdy Polak, którego interesują porady prawne w Norwegii, powinien skorzystać z oferty Polsk Norsk Consulting. Ten wykwalifikowany, posiadający podstawy merytoryczne zespół efektywnie pomaga ludziom w skutecznym dochodzeniu swoich praw i korzystaniu z wielu przywilejów, które wynikają z przebywania w Norwegii i zarobkowania w tym kraju. Członkowie grupy mogą np. pomóc przygotować pisma urzędowe i udzielić rzetelnych porad podatkowych. Ich wsparcie pozwoliło wielu Polakom uzyskać należne im świadczenia, a tym samym poprawić komfort życia i sytuację ekonomiczną ich rodzin.

 

Jakie porady prawne można znaleźć na stronie teamu? Zespół działa wszechstronnie - pomaga w przypadku mniej skomplikowanych formalności takich jak wnioski o zasiłki czy rozliczenia podatkowe, jak również jest do dyspozycji, kiedy pojawiają się poważniejsze problemy (choćby konieczność odwołania od decyzji urzędu). Doradcy działający w zespole mogą też pomóc w otrzymaniu kredytu w Norwegii, a także udzielić wsparcia w przypadku problemów ze spłatą zobowiązań takich jak kredyty czy pożyczki. Dzięki temu wielu osobom udało się wyjść z zadłużeń.

 

Skomentuj wpis