Blog, który wkaże Ci drogę do osiągnięcia sukcesu

Poznaj naszą redakcję

Domy szkieletowe pod klucz

Lena Jasińska 2019-04-21 0 komentarzy
Domy szkieletowe pod klucz

Technologia budowy domu szkieletowego jest bardzo zaawansowana i obejmuje duży zakres prac. To, co z zewnątrz wygląda na zwyczajny budynek, zostało wcześniej gruntownie przemyślane przez projektantów i ekipy remontowe. Elementy drewniane mogą być suszone, sezonowane i strugane, są też zabezpieczane specjalnymi środkami gwarantującymi ich świetny stan na długie lata.

Profesjonalne domy szkieletowe pod klucz są po prostu gotowe do wprowadzenia się. Klient nie musi osobno zajmować się oknami, drzwiami czy instalacjami, ponieważ tym wszystkim zajmuje się jedna firma. Z tego względu spadają też koszty realizacji całej inwestycji i nie trzeba martwić się poszukiwaniem kolejnych ekip na własną rękę. Każde działanie usługodawcy jest wcześniej starannie uzgodnione z inwestorem. Ustala się między innymi:

  • wielkość i rozkład budynku,
  • cenę realizacji zlecenia i przygotowania domu do zamieszkania,
  • czas wykonania wszystkich prac,
  • dodatkowe życzenia (każdy klient traktowany jest indywidualnie, a oferta zostaje dostosowywana do jego potrzeb).

Firma Dor-Tex specjalizuje się w budowie domów pod klucz i zauważa, że klienci bardzo cenią sobie to rozwiązanie. Tym bardziej że budynki stawiane w technologii szkieletowej powstają szybko i mają bardzo wysoką jakość. Wyróżnia je energooszczędność i łatwość utrzymania, która przekłada się na niższe rachunki w przyszłości. Samo drewno jest natomiast bardzo szlachetnym i zdrowym materiałem, który tworzy niezwykłe wrażenia estetyczne i jest podstawą pięknych aranżacji.

Skomentuj wpis